Liga sołecka.

ELITA SZCZYCIONEK - KOJTEK SZYMANY 0:1 (0:0), (bramka - Mirosław Lisiewicz - 1)

Po krótkiej przerwie rozgrywki wznowiła liga sołecka. Zdecydowanie w nich dotychczas dominująca drużyna z Szyman przyjechała tym razem do Szczytna, aby zmierzyć się z nieźle grającą w pierwszej rundzie ELITĄ. Mecz był od początku wyrównany i zacięty, a zawodnicy nie unikali ostrych starć. Po jednym z nich bolesnej kontuzji kolana doznał zawodnik gospodarzy Michał Dziedziela. Uraz okazał się na tyle poważny, że piłkarz nie wrócił na boisko do końca spotkania. W pierwszej połowie kibice nie zobaczyli wielu interesujących sytuacji podbramkowych. Gra toczyła się głównie w środku boiska, a obydwie drużyny grały bardzo rozważnie, koncentrując się głównie na zabezpieczeniu dostępu do własnego pola karnego. Po przerwie szalę zwycięstwa na korzyść KOJTKA przechylił niezawodny Mirosław Lisiewicz, wykorzystując rzut karny, podyktowany po zagraniu ręką jednego z defensorów ELITY. Do końca meczu gospodarze ze wszystkich sił próbowali doprowadzić do remisu, ale nie byli w stanie dojść do czystych sytuacji strzeleckich. Najlepszą okazję zmarnował Adrian Pawłowski, po którego strzale piłka otarła się o słupek bramki strzeżonej przez Adama Borowego.

Wyniki meczów 14. kolejki:

WKS Wawrochy - Nowe Gizewo 2:5 (bramki: WKS: Łukasz Michniuk, Adam Zuba - po 1; Nowe Gizewo: Zenon Gwiazda, Paweł Cegielski - po 1, Maciej Hausman - 3)

Płozy - O.L.D.R. - Leśny Dwór 3:0 (walkower)

ODNOWA Trelkowo - BASKET Rudka 3:2 (bramki: BASKET: Damian Zarzycki, Daniel Gut - po 1; ODNOWA - brak danych

WETERAN Olszyny - FC Lipowiec 6:3 (bramki WETERAN: Zdzisław Bazydło, Waldemar Cekała - po 1, Tomasz Kiernozek, Zbigniew Niciński - po 2; FC: Łukasz Kobus - 1, Michał Rudnicki - 2

ZRYW Małdaniec - TIGER Wały 2:3 (bramki ZRYW: Piotr Sygnowski, Jacek Gut - po 1; TIGER: Mateusz Żywica, Jacek Breński, Jarosław Krauze - po 1)

Pauza: Lac - Met Agronex Dębówko.

TABELA

1.KOJTEK		37  53-12

2.LAC-MET 31 70-19 3.O.L.D.R. 26 51-43 4.WETERAN 22 41-31 5.ELITA 20 30-29 6.ODNOWA 19 33-32 7.PŁOZY 19 32-42 8.TIGER 18 37-41 9.BASKET 15 38-55 10.NOWE GIZ. 14 32-44 11.ZRYW 10 21-46 12.FC 9 31-49

13.WKS		 3  15-52